Boşanma Avukatı

İstanbul Boşanma Avukatları

Bizimle İletişime Geçin

Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları

Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları

Bahçelievler’deki boşanma avukatları aracılığı ile boşanma davası sürecinin yürütülmesi, bireylere gerek en kısa sürede boşanma gerekse de boşanma sürecinin istenilen sonuçla sonlandırılması adına mutlak fayda sağlamaktadır. Boşanma zor bir süreçtir ve bu süreç içerisinde bireyler maddi ve manevi anlamda zorlanabilmektedir. O nedenle bu sürecin kısa bir sürede atlatılması önem arz eder. Bu bağlamda Bahçelievler’de ikamet eden kişilerin Bahçelievler boşanma avukatları ile boşanma davası açmaları onların boşanma sürecini kolay bir şekilde atlatmalarına yardımcı olmaktadır.

Boşanma davası açarak evliliğini yasal olarak sonlandırmak isteyen kişilerin Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları ile boşanma sürecini yürütmeleri, açılacak boşanma davasının hukuki anlamda doğru yürütülmesi davanın seyri, süresi ve sonucu açısından oldukça önemlidir.Zira hukuki prosedürler üzerinde yapılacak yanlışlar davanın süresini uzatabileceği gibi boşanma davası sonrası hak kaybı yaşanmasına hatta boşanma davasının reddedilmesine bile neden olabilmektedir.

Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları

Boşanma davası sürecinde taraflar, çocuğun velayeti, mal paylaşımı, tazminat , nafaka gibi hususlarda sıklıkla hak kaybı yaşayabilmektedir. Bu şekilde bir hak kaybının yaşanmaması adına tutulacak olan boşanma avukatı Bahçelievler’de ikamet eden kişilere yarar sağlayacaktır. Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları ile açılacak boşanma davalarında bireyler çocuğun velayetinin alınması,evlilik içerisinde alınmış olan malların paylaşımının yapılması, maddi veya manevi tazminat taleplerinin ne ölçüde karşılanacağı, nafaka taleplerinin nasıl karşılanacağı gibi konularda hak kaybı yaşanmamasını sağlayabilirler.

Diğer yandan açılacak olan boşanma davasının istenilen sonuçla bitirilebilmesi için boşanma davasının hukuki temellere dayandırılması gerekir. Aksi durumda boşanma davasının reddi söz konusu olacaktır. Boşanma davasının reddi ile karşılaşılmaması adına gerekli hukuki prosedürlerin yerine getirilmesi noktasında da Bahçelievler’deki boşanma avukatları müvekkillerine mutlak fayda sağlamaktadır.

Açılacak boşanma davası gerek anlaşmalı boşanma olsun gerekse de çekişmeli boşanma olsun sürecin doğru yönetilmesi gerekir. Anlaşmalı boşanma davalarında Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları ile açılacak davalar 1 ay ile 3 ay arasında bir sürede sonuçlanabilmektedir. Çekişmeli boşanma davası ise Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları ile açıldığında ortalama 8 10 ay içerisinde sonuçlanabilecektir.Bahçelievler’deki Boşanma Avukatları müvekkillerinin en kısa süre içerisinde boşanma sürecini sağlıklı bir şekilde atlatabilmeleri adına hizmet verir.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>